Türkiye Cumhuriyeti

Singapur Büyükelçiliği

Büyükelçilik Duyurusu

Arp Sanatçımız Şirin Pancaroğlu Ve Ekibinin Singapur'daki Konseri , 03.04.2014

Değerli Vatandaşlarım,

Türkiye'nin öndegelen arp sanatçılarından Şirin Pancaroğlu ve ekibi Singapur Sanat Okulu SOTA'nın 570 kişilik konser salonunda 5 Mayıs akşamı saat 19.30'da "Elişi" adlı programlarını seslendireceklerdir.

Şirin Pancaroğlu’nun diğer tanınmış arp sanatçımız Meriç Dönük ile birlikte arpın melodik tellerinde dokuyacakları geleneksel Türk müziği ezgilerine vokalde Bora Uymaz, perküsyonda ise Jarrod Cagwin eşlik edecektir.

Singapur’un öndegelen arp sanatçısı Katryna Tan’ın da, sanat okulu öğrencilerinden oluşan ekibi “Rave Harpers” ile birlikte özel misafir olarak katılacağı konserde Türk müziğinden esinlenmiş Asya repertuarından 3 parça da seslendirilecektir.

Büyükelçiliğimizin organizasyonu ve Opet ve THY’nin sponsorluğuyla gerçekleştirilen bu sanat etkinliğinde Singapurlu dostlarımızın yanısıra vatandaşlarımızın da yoğun katılımından memnuniyet duyulacaktır. Önümüzdeki dönemde kültürel etkinlik çalışmalarımızda bizleri cesaretlendirecek olan geniş sanatsever katılımının sanatçılarımıza da manevi destek sağlayacağı tabiidir.

Biletler Sistic'ten (www.sistic.com.sg) temin edilebilecektir.

Selam ve sevgilerimle,

H. Taner Seben

Büyükelçi